Thomas has logged 12 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Inglourious Basterds

Inglourious Basterds

2009
×
★★★★★
Edit this entry  
30
My Name Is Salt

My Name Is Salt

2013
×
★★★½
Edit this entry  
27
Clueless

Clueless

1995
×
★★★½
Edit this entry  
22
Born Racer

Born Racer

2018
×
★★★½
Edit this entry  
18
Minding the Gap

Minding the Gap

2018
×
★★★★
Edit this entry  
18
The Dawn Wall

The Dawn Wall

2017
×
★★★★
Edit this entry  
18
Hitting the Apex

Hitting the Apex

2015
×
★★★½
Edit this entry  
17
Faster

Faster

2003
×
★★★
Edit this entry  
17
On Any Sunday

On Any Sunday

1971
×
★★★½
Edit this entry  
13
Burn Out

Burn Out

2017
×
★★★
Edit this entry  
06
Chicken Little

Chicken Little

2005
×
★★★½
Edit this entry  
06
Ratatouille

Ratatouille

2007
×
★★★½
Edit this entry