• Quiet Please, Murder

    ★★★½

  • The Matrix

    ★★★★

  • I Know Who Killed Me

    ★★

  • The Wicker Man

    ★★★½

  • Ikarie XB 1

    ★★★½

  • Angel City

    ★★★

  • The Cobweb

    ★★★

  • Hard Ticket to Hawaii

    ★★★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★½

  • Earwig and the Witch

    ★★

  • Jewish Luck

    ★★★

  • Space Is the Place

    ★★★★

  • The President's Analyst

    ★★★

  • Despiser

    ★★★½

  • Soylent Green

    ★★★

  • Trans-Europ-Express

    ★★★★

  • She Done Him Wrong

    ★★★½

  • Dollman

    ★★★