• Catch Us If You Can

    ★★★

  • Star Trek IV: The Voyage Home

    ★★★

  • Aerograd

    ★★★

  • Away

    ★★★

  • The Indian Tomb

    ★★★

  • Angel City

    ★★★

  • The Cobweb

    ★★★

  • Jewish Luck

    ★★★

  • The President's Analyst

    ★★★

  • Soylent Green

    ★★★

  • Dollman

    ★★★

  • Music of the Spheres

    ★★★

  • Escape from L.A.

    ★★★

  • The Tiger of Eschnapur

    ★★★

  • Jasper Mall

    ★★★

  • Johnny Mnemonic

    ★★★

  • Baraka

    ★★★

  • Let Them All Talk

    ★★★