Tiara has logged 38 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
tick, tick...BOOM!

tick, tick...BOOM!

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
End of Watch

End of Watch

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Comedian

Comedian

2002
×
★★★★★
Edit this entry  
25
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★
Edit this entry  
24
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★★
Edit this entry  
23
Playing It Cool

Playing It Cool

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Old

Old

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Final Destination 5

Final Destination 5

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Forever Purge

The Forever Purge

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
I, Robot

I, Robot

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Fools Rush In

Fools Rush In

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Departed

The Departed

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Good Time

Good Time

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Vice

Vice

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
31
Bo Burnham: Inside

Bo Burnham: Inside

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Bombshell

Bombshell

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
30 Minutes or Less

30 Minutes or Less

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Vivarium

Vivarium

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
El Camino: A Breaking Bad Movie

El Camino: A Breaking Bad Movie

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Purge

The Purge

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Reality Bites

Reality Bites

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Lucy

Lucy

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Contagion

Contagion

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Se7en

Se7en

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Miss Stevens

Miss Stevens

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
A Rainy Day in New York

A Rainy Day in New York

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The King

The King

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry