• Swan Song

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★½

  • Phantom Thread

    ★★★★

  • Tenebre

    ★★★★

  • Paris Can Wait

    ★★½

  • The Prestige

    ★★★★½

  • Run

    ★★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★

  • Fargo

    ★★★★½

  • Wildlife

    ★★★

  • The Third One

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★½