• Pig

    ★★★½

  • We're All Going to the World's Fair

  • Together Together

  • Pleasure

  • All Light, Everywhere

  • Unhinged

  • Sound of Metal

  • Uncut Gems

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★

  • Skin

  • Sorry to Bother You

    ★★½

  • Eighth Grade

  • Good Time

    ★★★½

  • The Wolf of Wall Street

  • Snowpiercer

    ★★★★

  • Oldboy

    ★★★★

  • Demolition Man

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Rocky IV

    ★★★★★

  • Repo Man

    ★★★★★

  • The Muppet Movie

    ★★★★½

  • Cool Hand Luke

    ★★★★½

  • La Habanera