Tina has logged 16 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
18
Magic Mike

Magic Mike

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Joker

Joker

2019
×
★★★½
Edit this entry  
28
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
28
We're the Millers

We're the Millers

2013
×
★★★½
Edit this entry  
24
One Direction: This Is Us

One Direction: This Is Us

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Bad Moms

Bad Moms

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Toy Story 3

Toy Story 3

2010
×
★★★
Edit this entry  
24
Toy Story 2

Toy Story 2

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Toy Story

Toy Story

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Suite Life Movie

The Suite Life Movie

2011
×
½
Read the review Edit this entry  
17
Freaky Friday

Freaky Friday

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
High School Musical 2

High School Musical 2

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
High School Musical 3: Senior Year

High School Musical 3: Senior Year

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Camp Rock

Camp Rock

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
High School Musical

High School Musical

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry