• The Disciple

    ★★★★

  • Annette

    ★★★★

  • Censor

    ★★★

  • The Velvet Underground

    ★★★½

  • Flee

    ★★★★

  • Milestone

    ★★★★

  • Cyrano

    ★★★½

  • King Richard

    ★★★★

  • Prayers for the Stolen

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • The Tender Bar

    ★★★

  • Riders of Justice

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★★

  • Language Lessons

    ★★★★

  • Sherni

    ★★★★

  • Wrath of Man

    ★★★

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★

  • Benedetta

    ★★★½