• Malevolent

    ★★★

  • Little Evil

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Handsome: A Netflix Mystery Movie

    ★★★½

  • Level Sixteen

    ★★★

  • Going in Style

    ★★★

  • Stay Close

    ★★★½

  • Greg Davies: You Magnificent Beast

    ★★★½

  • Girlfriend's Day

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • I Am the Pretty Thing That Lives in the House

    ★★½

  • Cast Away

    ★★★½

  • The Specialist

    ★★

  • A Walk Among the Tombstones

    ★★★★

  • Clash of the Titans

    ★★★

  • Live Free or Die Hard

    ★★★

  • Olympus Has Fallen

    ★★★

  • Volcano

    ★★½