• Werewolves Within

    ★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Seaspiracy

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Tonight with Arlo Parks

    ★★★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Empty Man

    ★★★★

  • The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★★

  • David Attenborough: A Life on Our Planet

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • The Devil All the Time

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • She Dies Tomorrow

    ★★★★★

  • Hamilton

    ★★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★½

  • The Last Dance

    ★★★★½

  • Sincerely Louis C.K.

  • Unorthodox

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • Spenser Confidential

    ★★

  • The Weeknd: After Hours

    ★★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Emma.

    ★★★★

  • Tom Papa: You're Doing Great!

    ★★★★

  • The Father

    ★★★

  • Disclosure

    ★★★½

  • Horse Girl

    ★★★★

  • Relic

    ★★★

  • Shirley

    ★★★★★

  • Dick Johnson Is Dead

    ★★★★½

  • Dolly Parton: Here I Am

    ★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★

  • 6 Underground

    ★★★★★

  • Michelle Wolf: Joke Show

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★★

  • The Irishman: In Conversation

  • Mike Birbiglia: The New One

    ★★★★

  • Queen & Slim

    ★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Jenny Slate: Stage Fright

    ★★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★½

  • Country Music

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★½

  • Knives Out

    ★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★

  • Joker

    ★½

  • First Cow

    ★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Ad Astra

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★½

  • Hair Love

    ★★★★

  • Bon Iver: Autumn

    ★★★★½

  • Anima

    ★★★★½

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Ma

    ★★★

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Rocketman

    ★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★★★

  • Swans: Where Does a Body End?

    ★★★★½

  • I Am Easy to Find

    ★★★★

  • Pet Sematary

    ★★★

  • Us

    ★★★★★

  • Booksmart

    ★★★★★