• Death Note

    ★★½

  • Logan

    ★★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • The Accountant

    ★★★½

  • Trolls

  • Split

    ★★★★

  • Suicide Squad

    ★★★

  • Central Intelligence

    ★★

  • Hands of Stone

    ★★

  • The Nice Guys

    ★★★½

  • The Conjuring 2

    ★★★½

  • The Jungle Book

  • Sausage Party

    ★★½

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★★½

  • Deadpool

    ★★★½

  • Hail, Caesar!

    ★★★

  • Yoga Hosers

    ★★★½

  • How to Be Single

    ½

  • Sisters

    ★½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★

  • Eddie the Eagle

    ★★★

  • Krampus

    ★★★

  • Burnt

    ★★

  • Demolition

    ★★★½

  • Steve Jobs

    ★★★★★

  • Black Mass

    ★★½

  • Fantastic Four

    ★★½

  • Joe Dirt 2: Beautiful Loser

    ½

  • Ted 2

    ★★½

  • Jurassic World

    ★½

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★

  • Paul Blart: Mall Cop 2

    ½

  • Furious 7

    ★★★

  • Me and Earl and the Dying Girl

    ★★★½

  • Gone Girl

    ★★½

  • This Is Where I Leave You

    ★★★

  • The Maze Runner

    ★★★

  • Sin City: A Dame to Kill For

  • Maleficent

    ★½

  • How to Train Your Dragon 2

    ★★★½

  • The Amazing Spider-Man 2

    ★★★

  • God's Not Dead

    ½

  • Whiplash

    ★★★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★

  • Dallas Buyers Club

    ★★★★★

  • Bad Words

    ★★★½

  • Prisoners

    ★★★★

  • About Time

    ★★★½

  • Jobs

    ★★½

  • Don Jon

    ★★★½

  • Beneath

  • R.I.P.D.

    ★★★

  • Star Trek Into Darkness

    ★★★½

  • A Good Day to Die Hard

    ½

  • Silent Night

    ½

  • End of Watch

    ★★★½

  • The Place Beyond the Pines

    ★★★★½

  • The Dark Knight Rises

    ★★★★★

  • Gingerdead Man 3: Saturday Night Cleaver

    ½

  • 50/50

    ★★★

  • Goon

    ★★★

  • Warrior

    ★★★★

  • Shark Night 3D

  • Drive

    ★★★★★

  • Source Code

    ★★★½

  • Cedar Rapids

    ★★★

  • True Grit

    ★★★½

  • The Fighter

    ★★★½

  • The Social Network

    ★★★★★

  • The American

    ★★½

  • The Sorcerer's Apprentice

    ★★★

  • The Last Airbender

    ½