• Wish You Were Here

  • Halloween 4: The Return of Michael Myers

    ★½

  • Breeder

    ★½

  • Spenser Confidential

    ★½

  • Hypnotic

  • Red Notice

    ★★

  • Clownery

    ½

  • Unknown

    ★½

  • Urban Legend

    ★★

  • Nati morti

    ★½

  • Halloween III: Season of the Witch

    ★★½

  • Halloween II

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • The Ones Below

    ★½

  • Genitori vs influencer

    ½

  • Fever Dream

    ★★½

  • Madres

  • The Perfect Husband