pudge has logged 39 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
A Week Away

A Week Away

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
A Week Away

A Week Away

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
News of the World

News of the World

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
A Week Away

A Week Away

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Stranger

The Stranger

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Tenet

Tenet

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
A Week Away

A Week Away

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
A Week Away

A Week Away

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Pride

Pride

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Canal Street

Canal Street

2018
×
★★★
Edit this entry  
23
Adventures in Babysitting

Adventures in Babysitting

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
BIA: An Upside Down World

BIA: An Upside Down World

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Cindy La Regia

Cindy La Regia

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Your Name Engraved Herein

Your Name Engraved Herein

2020
×
★★★
Edit this entry  
19
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Love and Monsters

Love and Monsters

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The One and Only Ivan

The One and Only Ivan

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
The Last Blockbuster

The Last Blockbuster

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Let's Scare Jessica to Death

Let's Scare Jessica to Death

1971
×
★½
Edit this entry  
13
Nomadland

Nomadland

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Yes Day

Yes Day

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Cherry

Cherry

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Chaos Walking

Chaos Walking

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Croods: A New Age

The Croods: A New Age

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
BIA: An Upside Down World

BIA: An Upside Down World

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Trial of the Chicago 7

The Trial of the Chicago 7

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Driveways

Driveways

2019
×
★★★½
Edit this entry  
07
BIA: An Upside Down World - Making of

BIA: An Upside Down World - Making of

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Miraculous World: New York, United HeroeZ

Miraculous World: New York, United HeroeZ

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
BIA: An Upside Down World - Making of

BIA: An Upside Down World - Making of

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Soy Luna: The Last Concert

Soy Luna: The Last Concert

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Moxie

Moxie

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
You Again

You Again

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
BIA: An Upside Down World

BIA: An Upside Down World

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The United States vs. Billie Holiday

The United States vs. Billie Holiday

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry