• V/H/S/94

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Great White

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Hunter Hunter

    ★★★½

  • Coming 2 America

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★½

  • Tremors: Shrieker Island

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Antebellum

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • The New Mutants

    ★★★½

  • Slaxx

    ★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Host

    ★★★★½

  • Greenland

    ★★★★

  • Peninsula

    ★★★½

  • Hamilton

    ★★★

  • Artemis Fowl

    ★★★★

  • Mulan

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Fantasy Island

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★½

  • The Grudge

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • Black Christmas

    ★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★

  • Charlie's Angels

    ★★★★

  • Lady and the Tramp

    ★★★½

  • Here Comes Hell

  • Frozen II

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★★

  • Gemini Man

    ★★½

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★★

  • Doom: Annihilation

    ★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★½

  • Saint Maud

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Angel Has Fallen

    ★★½

  • It Chapter Two

    ★★★★½

  • Ready or Not

    ★★★★

  • 1BR

    ★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★★½

  • Crawl

    ★★★★

  • The Lion King

    ★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★½

  • Annabelle Comes Home

  • Child's Play

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Dark Phoenix

    ★★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½