trainwrecktim has logged 34 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Saint Maud

Saint Maud

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Tom & Jerry

Tom & Jerry

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
2 Cool 2 Be 4gotten

2 Cool 2 Be 4gotten

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Maybe Tomorrow

Maybe Tomorrow

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Monster Hunter

Monster Hunter

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Six Degrees of Separation from Lilia Cuntapay

Six Degrees of Separation from Lilia Cuntapay

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Zone 7

Zone 7

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Shift

Shift

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Chedeng and Apple

Chedeng and Apple

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Little Things

The Little Things

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
The Map of Tiny Perfect Things

The Map of Tiny Perfect Things

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Music

Music

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
17
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Barb & Star Go to Vista Del Mar

Barb & Star Go to Vista Del Mar

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Willy's Wonderland

Willy's Wonderland

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Wrong Turn

Wrong Turn

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
To All the Boys: Always and Forever

To All the Boys: Always and Forever

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Wailing

The Wailing

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
A Very Special Love

A Very Special Love

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Hello, Stranger: The Movie

Hello, Stranger: The Movie

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
I'll Always Know What You Did Last Summer

I'll Always Know What You Did Last Summer

2006
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
I Still Know What You Did Last Summer

I Still Know What You Did Last Summer

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
I Know What You Did Last Summer

I Know What You Did Last Summer

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Framing Britney Spears

Framing Britney Spears

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Wrong Turn 6: Last Resort

Wrong Turn 6: Last Resort

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Wrong Turn 5: Bloodlines

Wrong Turn 5: Bloodlines

2012
×
Read the review Edit this entry  
03
Wrong Turn 4: Bloody Beginnings

Wrong Turn 4: Bloody Beginnings

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Wrong Turn 3: Left for Dead

Wrong Turn 3: Left for Dead

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Saint Maud

Saint Maud

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Wrong Turn 2: Dead End

Wrong Turn 2: Dead End

2007
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Wrong Turn

Wrong Turn

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry