• The King's Man

    ★★★

  • Pleasure

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Spider-Man 2

    ★★★★½

  • Spider-Man

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • See for Me

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • The Animatrix

    ★★★

  • The Matrix Revolutions

    ★★★