• Hunter Hunter

  • Wonder Woman 1984

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • Soul

  • The Wolf of Snow Hollow

  • Run

  • Hubie Halloween

  • Spontaneous

  • The Phenomenon

  • On the Rocks

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Tenet

  • The Pale Door

  • Lucky

  • An American Pickle

  • Host

  • Deep Blue Sea 3

  • The Old Guard

  • Hamilton

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

  • The Rental

  • Becky

  • The Dark and the Wicked

  • Hooking Up

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★★

  • The Hunt

  • The Invisible Man

  • Onward

    ★★★

  • Brahms: The Boy II

  • Fantasy Island

  • Gretel & Hansel

  • Horse Girl

    ★★½

  • Palm Springs

  • Possessor

  • Relic

  • Sonic the Hedgehog

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

  • Dick Johnson Is Dead

  • The Grudge

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Cats

  • Bombshell

    ★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • Here Comes Hell

  • Primal

    ★½

  • Frozen II

    ★★★

  • Doctor Sleep

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Eli

  • Jay and Silent Bob Reboot

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Madness in the Method

    ★★

  • The Mortuary Collection

  • Wrinkles the Clown

  • We Are Gathered Here

  • 3 from Hell

  • The Beach House

  • Candy Corn

  • Lucy in the Sky

  • Guns Akimbo

  • Jojo Rabbit

  • Color Out of Space

    ★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★

  • Knives Out

  • Dolemite Is My Name

    ★★★

  • Sound of Metal

  • The Platform

    ★★★

  • Hustlers