• Thunder Force

    ½

  • The Houseboat

    ★★★★

  • Your Color

    ★★★

  • Animals on the Loose: A You vs. Wild Interactive Movie

    ★★

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • Space Sweepers

    ★★★½

  • Bliss

    ★★

  • Palmer

    ★★★★

  • Wrong Turn

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • All My Friends Are Dead

    ★★★

  • Burrow

    ★★★★

  • Songbird

    ½

  • The Midnight Sky

    ★★★½

  • Christmas Crossfire

    ★★

  • Over Christmas

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • Gott

    ★★★★

  • Die Ferien des Monsieur Murot

    ★★★½

  • Jackpot

    ★½

  • Once Upon a Snowman

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • DieHard is Back

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • Butchers

    ★★

  • Soul

    ★★★

  • Fatman

    ★★★

  • It's for Your Own Good

    ★★

  • Run

    ★★★

  • Freaky

    ★★★

  • Hubie Halloween

  • Death of Me

    ★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★½

  • Rechts. Deutsch. Radikal.

    ★★★½

  • Sörensen's Fear

    ★★★½

  • Martha & Tommy

    ★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Freaks – You're One of Us

    ★★★

  • Tenet

    ★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★

  • Magic Camp

  • Exit

    ★★★

  • The Speed Cubers

    ★★★★

  • Faking Bullshit

    ★★★½

  • Sløborn

    ★★★

  • Unhinged

    ★★★

  • Follow Me

    ★★½

  • Peninsula

    ★★½

  • Asylum: Twisted Horror & Fantasy Tales

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★★

  • #Alive

    ★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★

  • Artemis Fowl

    ★½

  • Becky

    ★★★

  • The Lovebirds

  • Michael Mittermeier - Lucky Punch - Die Todes-Wuchtl schlägt zurück

    ★★★

  • The Wrong Missy

    ★★½

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

    ★★★

  • Extraction

    ★★★

  • The Willoughbys

    ★★½

  • Rising High

    ★★½

  • Nobody Knows I'm Here

    ★★★★

  • Tigertail

    ★★★★

  • Coffee & Kareem

    ★★

  • Sol Levante

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★½

  • Spenser Confidential

    ★★

  • The Kangaroo Chronicles

    ★★½