treezy has logged 20 entries for films during August 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Dark Phoenix

Dark Phoenix

2019
×
★★
Edit this entry  
30
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★
Edit this entry  
29
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Travis Scott: Look Mom I Can Fly

Travis Scott: Look Mom I Can Fly

2019
×
★★★
Edit this entry  
27
Paris, Texas

Paris, Texas

1984
×
★★★★
Edit this entry  
26
Dave Chappelle: Sticks & Stones

Dave Chappelle: Sticks & Stones

2019
×
★★★
Edit this entry  
20
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby

Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby

2006
×
★★★
Edit this entry  
19
The Expendables

The Expendables

2010
×
★★
Edit this entry  
18
10 Things I Hate About You

10 Things I Hate About You

1999
×
★★★
Edit this entry  
17
Aladdin

Aladdin

2019
×
★★★
Edit this entry  
16
The Nightmare Before Christmas

The Nightmare Before Christmas

1993
×
★★★
Edit this entry  
15
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Hellboy

Hellboy

2019
×
★★
Edit this entry  
13
The Last Black Man in San Francisco

The Last Black Man in San Francisco

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
12
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
★★
Edit this entry  
11
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★
Edit this entry  
10
Long Shot

Long Shot

2019
×
★★★★
Edit this entry  
09
The Red Sea Diving Resort

The Red Sea Diving Resort

2019
×
★★
Edit this entry  
08
Hotel Mumbai

Hotel Mumbai

2018
×
★★★
Edit this entry  
07
Pokémon Detective Pikachu

Pokémon Detective Pikachu

2019
×
★★★★
Edit this entry