• The Invisible Man

    ★★★★★

  • Onward

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★★

  • Frozen II

    ★★★

  • Klaus

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★★

  • Crawl

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★★

  • Aladdin

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★½

  • The Farewell

    ★★★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★½

  • Venom

    ★★★★★

  • Green Book

    ★★★★

  • Halloween

    ★★★★★

  • Christopher Robin

    ★★★

  • The Meg

    ★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★★

  • Skyscraper

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Teen Titans Go! To the Movies

    ★★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Rampage

    ★★★★★

  • Ready Player One

    ★★★★★

  • Game Night

    ★★★½

  • Isle of Dogs

    ★★★½

  • Peter Rabbit

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Morning Show Mystery: Mortal Mishaps

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • The Greatest Showman

    ★★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★★★

  • Ferdinand

    ★★★½

  • Paddington 2

    ★★★½

  • Justice League

    ★★½

  • Coco

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • My Little Pony: The Movie

    ★★★

  • The Lego Ninjago Movie

    ★★★

  • Batman and Harley Quinn

    ★★★

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Despicable Me 3

    ★★★

  • Captain Underpants: The First Epic Movie

    ★★★½

  • Cars 3

    ★★★½

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★★★

  • The Florida Project

    ★★★★½

  • Okja

    ★★★★½

  • Wonder Woman

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★★

  • Gifted

    ★★★★

  • Power Rangers

    ★★★