TROG2049 has logged 18 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Abyss

The Abyss

1989
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Female Prisoner Scorpion: Jailhouse 41

Female Prisoner Scorpion: Jailhouse 41

1972
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Tetsuo: The Iron Man

Tetsuo: The Iron Man

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Platform

The Platform

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Blood Father

Blood Father

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Dogtooth

Dogtooth

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Wicker Man

The Wicker Man

1973
×
★★★★
Edit this entry  
25
The Gentlemen

The Gentlemen

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Mister America

Mister America

2019
×
★★★½
Edit this entry  
21
Clear History

Clear History

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Gladiator

Gladiator

2000
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Cop Land

Cop Land

1997
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Outbreak

Outbreak

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Cuck

Cuck

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
The Invitation

The Invitation

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
01
The Shining

The Shining

1980
×
★★★★★
Edit this entry