Zach has logged 14 entries for films during November 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
You Should Have Left

You Should Have Left

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Shampoo

Shampoo

1975
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Lovers Rock

Lovers Rock

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Gladiator

Gladiator

2000
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Happiest Season

Happiest Season

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Mangrove

Mangrove

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Queen's Gambit

The Queen's Gambit

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Borat Subsequent Moviefilm

Borat Subsequent Moviefilm

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Demons

Demons

1985
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
The Old Guard

The Old Guard

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
A New Leaf

A New Leaf

1971
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Tell No One

Tell No One

2006
×
★★
Edit this entry  
06
Possessor

Possessor

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Edge of Tomorrow

Edge of Tomorrow

2014
×
★★★★
Read prior review Edit this entry