Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
18
The Clovehitch Killer

The Clovehitch Killer

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Get Street Smart: A Kid's Guide to Stranger Dangers

Get Street Smart: A Kid's Guide to Stranger Dangers

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Eternals

Eternals

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
Dorf On Golf

Dorf On Golf

1987
×
Read the review Edit this entry  
13
Scream

Scream

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
Slave Girls from Beyond Infinity

Slave Girls from Beyond Infinity

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Himiko

Himiko

1974
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Vampire Call Girls

Vampire Call Girls

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Countess Dracula's Orgy of Blood

Countess Dracula's Orgy of Blood

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Astrologer

The Astrologer

1975
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Bare Wench Project 4: Uncensored

The Bare Wench Project 4: Uncensored

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Devil in Miss Jones 4: The Final Outrage

The Devil in Miss Jones 4: The Final Outrage

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Frat House

Frat House

1979
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
A Woman's Torment

A Woman's Torment

1977
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Another Day at the Office

Another Day at the Office

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
02
The Sword in the Stone

The Sword in the Stone

1963
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
01
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Drew Michael

Drew Michael

2018
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
01
Class Action Park

Class Action Park

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
drew michael: red blue green

drew michael: red blue green

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The House On Hooter Hill

The House On Hooter Hill

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Jupiter Ascending

Jupiter Ascending

2015
×
Read the review Edit this entry  
30
Spawn

Spawn

1997
×
★½
Read prior review Edit this entry  
28
Las Vegas Weekend

Las Vegas Weekend

1986
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Don't Look Up

Don't Look Up

2021
×
Read the review Edit this entry  
27
Red Rocket

Red Rocket

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Matrix Resurrections

The Matrix Resurrections

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
25
The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man

2012
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
25
The Matrix Revolutions

The Matrix Revolutions

2003
×
½
Read the review Edit this entry  
24
Gremlins

Gremlins

1984
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
24
Psycho Goreman

Psycho Goreman

2020
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
24
The Frighteners

The Frighteners

1996
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
24
Romy and Michele's High School Reunion

Romy and Michele's High School Reunion

1997
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Hawkeye

Hawkeye

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Nutcracker Fantasy

Nutcracker Fantasy

1979
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Santa Claus: The Movie

Santa Claus: The Movie

1985
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
Pâques noires

Pâques noires

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
South Park: Post COVID: The Return of COVID

South Park: Post COVID: The Return of COVID

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Spider-Man 3

Spider-Man 3

2007
×
★★½
Read prior review Edit this entry  
18
'Gator Bait

'Gator Bait

1974
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Ice Cream Man

Ice Cream Man

1995
×
★★½
Read prior review Edit this entry  
17
Spider-Man 2

Spider-Man 2

2004
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
16
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Citizen Yuppie

Citizen Yuppie

1987
×
½
Read the review Edit this entry  
13
A Confessional Documentary

A Confessional Documentary

1987
×
½
Read the review Edit this entry  
13
The GLO Friends Save Christmas

The GLO Friends Save Christmas

1985
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★★★
Read prior review Edit this entry