• Superhost

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Till Death

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Oxygen

    ★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★★

  • Moxie

    ★★★

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★½

  • Flashback

  • Freaky

    ★★★★

  • Run

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★★

  • American Pie Presents: Girls' Rules

    ★★★

  • The Binding

    ★★★

  • Buladó

    ★★★

  • Little Fish

    ★★★★½

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ½

  • Wolfwalkers

    ★★★½

  • Ammonite

    ★½

  • The Devil All the Time

    ★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • The New Mutants

    ★★½

  • Tenet

    ★★

  • Uncle Peckerhead

    ★★★½

  • Host

    ★★★★

  • Follow Me

    ★★

  • Unhinged

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • The World to Come

    ★★★

  • Undertaker: The Last Ride

  • The Half of It

    ★★

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • The Dark and the Wicked

    ★★★½

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★

  • Misbehaviour

    ★★★½

  • The Hunt

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Fantasy Island

  • Feels Good Man

    ★★★★

  • Horse Girl

    ★★

  • Relic

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★½

  • Zola

    ★★★½

  • Black Bear

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★

  • Four Good Days

    ★★

  • Underwater

    ★★

  • The Grudge

    ★½

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★★

  • The Knight Before Christmas

    ★★

  • Charlie's Angels

    ★★½

  • The Road to El Camino: Behind the Scenes of El Camino: A Breaking Bad Movie

  • Rattlesnake

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • In the Tall Grass

    ★½

  • The Beach House

    ★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • The Platform

    ★★

  • Hustlers

    ★★★★