• OPAL

    ★★★★½

  • The Witches

    ★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★

  • The Devil All the Time

    ★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • The Kissing Booth 2

  • Hamilton

    ★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★

  • Artemis Fowl

  • Becky

    ★★½

  • Hannah Gadsby: Douglas

    ★★½

  • Taylor Swift City of Lover Concert

    ★★★★½

  • The Wrong Missy

  • BLACKPINK: 2019-2020 World Tour

    ★★

  • Red Letter Media Behind the Scenes : Space Cop

    ★★★½

  • TFW No GF

    ★★

  • Beastie Boys Story

    ½

  • Orphea

    ★★½

  • The 7th Annual Live 'On Cinema' Oscar Special

    ★★★½

  • Gretel & Hansel

    ★★½

  • Palm Springs

    ★★★

  • Possessor

    ★★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★

  • Cuties

    ★★½

  • Miss Americana

    ★★★½

  • Made in Abyss: Dawn of the Deep Soul

    ★★★★½

  • Keep Your Hands Off Eizouken!

    ★★★

  • Dracula

    ★★½

  • Cats

  • Bombshell

    ½

  • Thus Spoke Kishibe Rohan 16: At a Confessional

    ★★★

  • Thus Spoke Kishibe Rohan 9: The Run

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★

  • 1917

    ★★½

  • Death Stranding: The Making of Timefall

    ★½

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Hazbin Hotel

    ★★

  • The Forest of Love

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

  • Mister America

    ★★½

  • Jesus Is King

    ★★★★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • Unbelievable

  • National Theatre Live: Fleabag

    ★★★½

  • Guns Akimbo

  • Bad Education

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • The Platform

    ★½

  • Hustlers

  • Steven Universe: The Movie

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Enter the Anime

    ½

  • Vivarium

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★

  • Ride Your Wave

    ★½

  • Midsommar

    ★★

  • Too Old to Die Young

    ★★★★½

  • In My Blood It Runs

    ★★★★

  • Wasteland

    ★★★★

  • Good Omens

    ★★½

  • Murder Mystery

    ★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Parasite

    ★★½

  • The Lighthouse

    ★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★½