Katie has logged 10 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Us

Us

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Us

Us

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Weighting

Weighting

2011
×
★★★½
Edit this entry  
15
How to Be Alone

How to Be Alone

2019
×
★★
Edit this entry  
14
Arrival

Arrival

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
A Separation

A Separation

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Engram

Engram

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Short Term 12

Short Term 12

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Mr. Malcolm's List

Mr. Malcolm's List

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry