• Dune

    ★★★★

  • Die Unbeugsamen

    ★★½

  • Fight Club

    ★★★★

  • Blue Is the Warmest Color

    ★★★★

  • French Exit

    ★★

  • Gunda

    ★★★½

  • The Lobster

    ★★★½

  • Murder by Death

    ★★★★

  • God's Own Country

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★½

  • The Father

    ★★★★★

  • American Psycho

    ★★★★

  • Quo vadis, Aida?

    ★★½

  • Quantum of Solace

  • Casino Royale

    ★★

  • 13 Going on 30

    ★½

  • Nomadland

    ★★★½

  • Fabian: Going to the Dogs

    ★★★★