Versace_Cologne has logged 401 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The House Is Black

The House Is Black

1963
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Vidocq

Vidocq

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Songbird

Songbird

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Let Them All Talk

Let Them All Talk

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Bad Trip

Bad Trip

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Crazy Family

The Crazy Family

1984
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Tricked

Tricked

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The War with Grandpa

The War with Grandpa

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Money Plane

Money Plane

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Penis Boy

Penis Boy

×
½
Read the review Edit this entry  
24
Showgirls

Showgirls

1995
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Extraction

Extraction

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Pulp Fiction

Pulp Fiction

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
She Dies Tomorrow

She Dies Tomorrow

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Death and the Compass

Death and the Compass

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Four Weddings and a Funeral

Four Weddings and a Funeral

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Jiu Jitsu

Jiu Jitsu

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The SpongeBob SquarePants Movie

The SpongeBob SquarePants Movie

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Smiley Face

Smiley Face

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Strangeland

Strangeland

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
One Hundred and One Dalmatians

One Hundred and One Dalmatians

1961
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
No Telling

No Telling

1991
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Girl

Girl

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Blue Velvet

Blue Velvet

1986
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Habit

Habit

1996
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
No Way Out

No Way Out

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Man Bites Dog

Man Bites Dog

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Depraved

Depraved

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
White Sands

White Sands

1992
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The 6th Day

The 6th Day

2000
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Last Winter

The Last Winter

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Possessor

Possessor

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Another 9 1/2 Weeks

Another 9 1/2 Weeks

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Gossip

Gossip

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
On the Rocks

On the Rocks

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Gradations I-II

Gradations I-II

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Wendigo

Wendigo

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Nine 1/2 Weeks

Nine 1/2 Weeks

1986
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Wolf's Call

The Wolf's Call

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street

Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Day of Destruction

The Day of Destruction

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Love Obsession

Love Obsession

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Wild Orchid

Wild Orchid

1989
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Exterminating Angel

The Exterminating Angel

1962
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Celluloid Nightmares

Celluloid Nightmares

1988
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Tokyo: The Last Megalopolis

Tokyo: The Last Megalopolis

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
The Texas Chain Saw Massacre

The Texas Chain Saw Massacre

1974
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Revenge

Revenge

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry