• Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Monster Hunter

    ★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Nocturnal Animals

    ★★★★

  • Hidden

    ★★★

  • Law Abiding Citizen

    ★★★★

  • Kill Bill: Vol. 1

    ★★★★½

  • Die Hard

    ★★★★

  • Labyrinth

    ★★★★½

  • Re-Animator

    ★★½