sonia has logged 14 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
The Hot Chick

The Hot Chick

2002
×
Edit this entry  
28
Crawl

Crawl

2019
×
★★½
Edit this entry  
28
Taxi Driver

Taxi Driver

1976
×
★★★★★
Edit this entry  
21
To All the Boys I've Loved Before

To All the Boys I've Loved Before

2018
×
★★★
Edit this entry  
21
Underwater

Underwater

2020
×
★★★
Edit this entry  
21
The Secret Life of Pets 2

The Secret Life of Pets 2

2019
×
★★★
Edit this entry  
21
Walk the Line

Walk the Line

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Secret Life of Pets

The Secret Life of Pets

2016
×
★★½
Edit this entry  
20
Wendy

Wendy

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
That Touch of Mink

That Touch of Mink

1962
×
★★★
Edit this entry  
14
Zombie Shark

Zombie Shark

2015
×
Edit this entry  
14
Three Colors: Red

Three Colors: Red

1994
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Her

Her

2013
×
★★★★★
Edit this entry  
04
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry