• Long Toast

  • Illumination Presents: Minions Holiday Special

  • Happiest Season

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Over the Moon

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Run

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Peninsula

    ★★

  • #Alive

    ★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★

  • Never Hike in the Snow

    ★★★½

  • Money Heist: The Phenomenon

    ★★★★★

  • The Hunt

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Onward

    ★★★★

  • Fantasy Island

    ★★★

  • Lamp Life

  • Miracle in Cell No. 7

    ★★★

  • Spies in Disguise

    ★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★★

  • Frozen II

    ★★★½

  • Klaus

    ★★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • The Platform

    ★★★

  • Blood Quantum

    ★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★½

  • Hair Love

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★½

  • Hello, Love, Goodbye

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Matt

    ★★★½

  • Weathering with You

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★½

  • Brightburn

    ★★★

  • Shazam!

  • Us

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★★★★

  • The Coin

  • Happy Death Day 2U

    ★★★½

  • Little Monsters

    ★★★½

  • Extreme Job

  • Escape Room

    ★★★½

  • Three Words to Forever

  • Bird Box

    ★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★½

  • Halloween

    ★★★★½

  • The Hows of Us

  • The First Purge

    ★★

  • Ocean's Eight

    ★★★★

  • Climax

    ★★★

  • Truth or Dare

    ★★

  • Ready Player One

    ★★★★½

  • Upgrade

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • The Strangers: Prey at Night

    ★★★½

  • Tomb Raider

    ★★½