ᴡᴀᴅᴇ has logged 17 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
11
The New Mutants

The New Mutants

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
Monster Hunter

Monster Hunter

2020
×
Read the review Edit this entry  
11
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★★½
Edit this entry  
11
Titan A.E.

Titan A.E.

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Miller's Crossing

Miller's Crossing

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
F9

F9

2021
×
Edit this entry  
11
Phoenix

Phoenix

1998
×
★★★
Edit this entry  
10
The Tomorrow War

The Tomorrow War

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Bloodshot

Bloodshot

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Total Recall

Total Recall

2012
×
★★½
Edit this entry  
09
The Relic

The Relic

1997
×
★★★
Edit this entry  
09
Punisher: War Zone

Punisher: War Zone

2008
×
★★½
Edit this entry  
09
The Punisher

The Punisher

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Punisher

The Punisher

1989
×
★★½
Edit this entry  
09
Girl, Interrupted

Girl, Interrupted

1999
×
★★★
Edit this entry  
09
Coonskin

Coonskin

1975
×
★★★½
Edit this entry  
09
Willy's Wonderland

Willy's Wonderland

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry