• The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★

  • Titane

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Black Widow

    ★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★

  • Annette

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

    ★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Demi Lovato: Dancing with the Devil

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

  • Us Again

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Cherry

    ★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ½

  • Tom & Jerry

    ½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • The Little Things

    ★½

  • Cookie Num Num

    ★★★½

  • Dancing with the Cars

    ★★

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

    ★★★½

  • A Day in the Life of the Dead

    ★★★

  • Chore Day - The Incredibles Way

    ★★★½

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love

    ★★

  • Soul of the City

    ★★★½

  • Dory Finding

    ★★★

  • Unparalleled Parking

    ★★★

  • To Fitness and Beyond

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • WandaVision

    ★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★

  • Death to 2020

    ★★½

  • We Can Be Heroes

  • Burrow

    ★★★½

  • Long Toast

    ★★★