sela has logged 22 entries for films during February 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
John Mulaney: New in Town

John Mulaney: New in Town

2012
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
24
Women on the Verge of a Nervous Breakdown

Women on the Verge of a Nervous Breakdown

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
21
Empire Records

Empire Records

1995
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Empire Records

Empire Records

1995
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Submarine

Submarine

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
20th Century Women

20th Century Women

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Stuck in Love

Stuck in Love

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Zodiac

Zodiac

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Punch-Drunk Love

Punch-Drunk Love

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Godfather

The Godfather

1972
×
★★★★★
Edit this entry  
10
Fight Club

Fight Club

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Zombieland

Zombieland

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Se7en

Se7en

1995
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Edge of Seventeen

The Edge of Seventeen

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Popstar: Never Stop Never Stopping

Popstar: Never Stop Never Stopping

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Wolf of Wall Street

The Wolf of Wall Street

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Crash

Crash

2004
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Frances Ha

Frances Ha

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Velvet Buzzsaw

Velvet Buzzsaw

2019
×
★½
Read the review Edit this entry