sela has logged 16 entries for films during August 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Melancholia

Melancholia

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Girl with the Dragon Tattoo

The Girl with the Dragon Tattoo

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
I Want to Eat Your Pancreas

I Want to Eat Your Pancreas

2018
×
★★★½
Edit this entry  
22
The Big Lebowski

The Big Lebowski

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Catch Me If You Can

Catch Me If You Can

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Howl's Moving Castle

Howl's Moving Castle

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Suicide Squad

Suicide Squad

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
Wild Things

Wild Things

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Titanic

Titanic

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Given

Given

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
Read the review Edit this entry  
04
Ghost in the Shell

Ghost in the Shell

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry