• No Time to Die

  • The Guilty

  • Free Guy

  • The Suicide Squad

  • Bo Burnham: Inside

  • Army of the Dead

    ★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

  • Zack Snyder's Justice League

  • Malcolm & Marie

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • The Midnight Sky

    ★★★½

  • Shawn Mendes: In Wonder

    ★★★

  • Kevin Hart: Zero F**ks Given

    ★½

  • Sarah Cooper: Everything's Fine

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Tenet

    ★★★★

  • Project Power

    ★★½

  • Rob Schneider: Asian Momma, Mexican Kids

  • Greenland

  • Jack Whitehall: I'm Only Joking

  • Double World

    ★★½

  • The Old Guard

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★★

  • Desperados

    ★½

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Extraction

    ★★★

  • Middleditch & Schwartz

    ★★★★

  • Chris D'Elia: No Pain

    ½

  • Love Wedding Repeat

    ★★½

  • Marc Maron: End Times Fun

    ★★★½

  • Mulan

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

  • Spenser Confidential

    ★★½

  • All the Bright Places

    ★★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

  • Onward

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★

  • 365 Days

    ½

  • The Last Thing He Wanted

  • Horse Girl

    ★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★★

  • Ilana Glazer: The Planet Is Burning

    ★★½

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★

  • Bombshell

    ★★★½

  • Jack Whitehall: Christmas with my Father

    ★★½

  • Michelle Wolf: Joke Show

    ★★★½

  • 6 Underground

    ★★

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★½

  • Iliza Shlesinger: Unveiled

  • Let It Snow

    ★½

  • Frozen II

    ★★★½

  • Midway

    ★★★

  • Seth Meyers: Lobby Baby

  • Doctor Sleep

  • Jenny Slate: Stage Fright

  • Jexi

    ★★

  • The Irishman

  • In the Shadow of the Moon

    ★★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

  • Rambo: Last Blood

  • American Son

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★