• The Way Back

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Murder Mystery

    ★★★★★

  • Skyscraper

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

  • The Martian

  • Interstellar

  • Gone Girl

  • The Wolf of Wall Street

  • Runner Runner

    ★★★★★

  • Snowpiercer

  • Grown Ups 2

    ★★★★

  • Tower Heist

    ★★★★★

  • Friends with Benefits

    ★★★★★

  • Just Go with It

    ★★★★

  • The Company Men

  • The Town

  • Inception

    ★★★★★

  • Grown Ups

    ★★★★

  • Letters to Juliet

    ★★★★★

  • Ghosts of Girlfriends Past

    ★★★★★

  • The Bourne Ultimatum

  • Ocean's Thirteen

  • We Are Marshall

  • The Departed

    ★★★★

  • Failure to Launch

    ★★★★★

  • Fantastic Four

    ★★★★★

  • Fever Pitch

    ★★★★★

  • Ocean's Twelve

  • 50 First Dates

    ★★★★★

  • How to Lose a Guy in 10 Days

  • The Bourne Identity

    ★★★★★

  • Summer Catch

    ★★★★★

  • Pearl Harbor

  • Big Daddy

    ★★★★★

  • 10 Things I Hate About You

  • Almost Heroes

    ★★★★★

  • Good Will Hunting

    ★★★★★

  • A Time to Kill

  • Field of Dreams

  • Strange Brew

    ★★★★★