christine has logged 13 entries for films during May 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Tickled

Tickled

2016
×
★★★★
Edit this entry  
25
Coco

Coco

2017
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
22
Saw

Saw

2004
×
★★★½
Edit this entry  
22
The Daytrippers

The Daytrippers

1996
×
★★★★
Edit this entry  
21
Freaky Friday

Freaky Friday

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Bring It On: In It to Win It

Bring It On: In It to Win It

2007
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
09
Hot Fuzz

Hot Fuzz

2007
×
★★★½
Edit this entry  
05
Save Ralph

Save Ralph

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
05
Garden State

Garden State

2004
×
★★½
Edit this entry  
04
Friends with Benefits

Friends with Benefits

2011
×
★★
Edit this entry  
04
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Father

The Father

2020
×
★★★★
Edit this entry  
02
The Mitchells vs. The Machines

The Mitchells vs. The Machines

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry