wileyjune has logged 16 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Good Time

Good Time

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Power of the Dog

The Power of the Dog

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Adaptation.

Adaptation.

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Don't Look Now

Don't Look Now

1973
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
C'mon C'mon

C'mon C'mon

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Eyes Wide Shut

Eyes Wide Shut

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
The Headless Woman

The Headless Woman

2008
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
A Camel

A Camel

1981
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Il Posto

Il Posto

1961
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Bicycle Thieves

Bicycle Thieves

1948
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Last Laugh

The Last Laugh

1924
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Akira

Akira

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Naked Lunch

Naked Lunch

1991
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry