Will has logged 11 entries for films during September 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Dracula

Dracula

1931
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Wife

The Wife

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Indiana Jones and the Last Crusade

Indiana Jones and the Last Crusade

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Her

Her

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Void

The Void

2016
×
Read the review Edit this entry  
15
Lawrence of Arabia

Lawrence of Arabia

1962
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Loving Vincent

Loving Vincent

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Madeline's Madeline

Madeline's Madeline

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Rope

Rope

1948
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Jacob's Ladder

Jacob's Ladder

1990
×
★★★½
Read the review Edit this entry