wilson has logged 15 entries for films during August 2016.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
The Night Of

The Night Of

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Krisha

Krisha

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Morris from America

Morris from America

2016
×
★★½
Edit this entry  
20
Terrorizers

Terrorizers

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Maborosi

Maborosi

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Our Little Sister

Our Little Sister

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Weiner

Weiner

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
17
After the Storm

After the Storm

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Like Father, Like Son

Like Father, Like Son

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Childhood of a Leader

The Childhood of a Leader

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Suicide Squad

Suicide Squad

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
07
The Shallows

The Shallows

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
David Cross: Making America Great Again

David Cross: Making America Great Again

2016
×
★★
Edit this entry  
04
Born to Be Blue

Born to Be Blue

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Handmaiden

The Handmaiden

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry