• Red Notice

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Blood Red Sky

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★½

  • Outside the Wire

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • The Midnight Sky

    ★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★

  • The New Mutants

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★

  • Unhinged

    ★★★

  • Peninsula

    ★★

  • Sputnik

    ★★★½

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★½

  • The Turning

    ½

  • Camp Blood 8: Revelations

  • Primal

  • Killer Sofa

    ½

  • Blood Vessel

    ★★½

  • Scare Package

    ★★★½

  • Lucky Day

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Sea Fever

    ★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★½

  • Prey

  • Porno

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★½

  • In Search of Darkness

    ★★★★★

  • The Silence

    ★½

  • Shazam!

    ★★★

  • Stuber

    ★★★

  • Cold Pursuit

    ★★★★

  • Bird Box

  • Bohemian Rhapsody

    ★★

  • Overlord

    ★★★★

  • He's Out There

    ★½

  • Slender Man

    ½

  • Crazy Rich Asians

    ★★★

  • The Nanny

    ★★½

  • Truth or Dare

    ★½

  • Annihilation

    ★★★★

  • Winchester

    ★½

  • Mandy

    ★★★★

  • Clowntergeist

    ★★

  • Death House

  • The Vault

    ★★

  • Dunkirk

    ★★★

  • Wonder Woman

    ★★★

  • Tragedy Girls

    ★★★½

  • The Bye Bye Man

  • The Ice Cream Truck

    ½

  • Office Christmas Party

    ★★½

  • Moana

    ★★★

  • Jack Reacher: Never Go Back

    ★★

  • The Crooked Man

    ★★½

  • The Void

    ★★★½

  • The Autopsy of Jane Doe

    ★★★★

  • The Creature Below

    ★★

  • The Darkness

    ½