Sort by

#1 Bratz Fan has logged 71 entries for films during December 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
A Better Tomorrow

A Better Tomorrow

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Runaway Christmas Bride

Runaway Christmas Bride

2017
×
★★★½
Edit this entry  
31
Delivering Christmas

Delivering Christmas

2017
×
★★★
Edit this entry  
31
A Husband for Christmas

A Husband for Christmas

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
How We Robbed the Bank of Italy

How We Robbed the Bank of Italy

1966
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Lake House

The Lake House

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Geography of Fear

The Geography of Fear

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Mad Detective

Mad Detective

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Bridget Jones's Diary

Bridget Jones's Diary

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Silent Night Deadly Night 4: Initiation

Silent Night Deadly Night 4: Initiation

1990
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
A Tree Grows in Brooklyn

A Tree Grows in Brooklyn

1945
×
★★★½
Edit this entry  
27
Meet John Doe

Meet John Doe

1941
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Elf

Elf

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Dead of Night

Dead of Night

1945
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Follow

Follow

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
A Royal Christmas Ball

A Royal Christmas Ball

2017
×
★★★½
Edit this entry  
24
Go

Go

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
A Night at the Movies: Merry Christmas!

A Night at the Movies: Merry Christmas!

2011
×
★★★½
Edit this entry  
24
Christmas in July

Christmas in July

1940
×
★★★★
Edit this entry  
23
Swiped

Swiped

2017
×
★★★½
Edit this entry  
22
Blast of Silence

Blast of Silence

1961
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Silent Night, Deadly Night

Silent Night, Deadly Night

1984
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Deadly Little Christmas

Deadly Little Christmas

2009
×
★★★
Edit this entry  
22
Ziggy's Gift

Ziggy's Gift

1982
×
★★★★
Edit this entry  
22
Peeping Penguins

Peeping Penguins

1937
×
★★★★
Edit this entry  
21
The Mouth

The Mouth

2017
×
★★½
Edit this entry  
21
Antiporno

Antiporno

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
21
Radio Mary

Radio Mary

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
The Florida Project

The Florida Project

2017
×
★★★½
Edit this entry  
21
Some of My Best Friends Are...

Some of My Best Friends Are...

1971
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Passing Strange

Passing Strange

2009
×
★★★★½
Edit this entry  
19
Wet Woman in the Wind

Wet Woman in the Wind

2016
×
★★★½
Edit this entry  
19
That Most Important Thing: Love

That Most Important Thing: Love

1975
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Alice Cans the Cannibals

Alice Cans the Cannibals

1925
×
★★★
Edit this entry  
19
Blood for Dracula

Blood for Dracula

1974
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Collateral

Collateral

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Alice in the Jungle

Alice in the Jungle

1925
×
★★★★
Edit this entry  
18
Alice and the Three Bears

Alice and the Three Bears

1924
×
★★★★
Edit this entry  
18
The Mascot and the Mermaids

The Mascot and the Mermaids

1937
×
★★★★½
Edit this entry  
18
The Navigator

The Navigator

1936
×
★★★★½
Edit this entry  
18
The Mascot's Marriage

The Mascot's Marriage

1935
×
★★★★½
Edit this entry  
18
The Ringmaster

The Ringmaster

1934
×
★★★★½
Edit this entry  
18
The Mascot

The Mascot

1933
×
★★★★★
Edit this entry  
17
Teenagers from Outer Space

Teenagers from Outer Space

1959
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Prime Evil

Prime Evil

1988
×
★★★★
Edit this entry  
16
Mulberry St.

Mulberry St.

2010
×
★★★★
Edit this entry  
16
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Forget Everything You Have Ever Seen: The World of Santa Sangre

Forget Everything You Have Ever Seen: The World of Santa Sangre

2011
×
★★★½
Edit this entry  
15
The Tale of the Fox

The Tale of the Fox

1937
×
★★★★½
Edit this entry  
15
The Magic Clock

The Magic Clock

1928
×
★★★★½
Edit this entry