Sort by

#1 Bratz Fan has logged 614 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Next of Kin

Next of Kin

1982
×
★★★½
Edit this entry  
29
Superhost

Superhost

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
All Too Well: The Short Film

All Too Well: The Short Film

2021
×
★★★
Edit this entry  
29
Barf Bunny

Barf Bunny

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Poly Styrene: I Am a Cliché

Poly Styrene: I Am a Cliché

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Dune World

Dune World

2021
×
★★★
Edit this entry  
28
Hawkeye

Hawkeye

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Bad Girls

Bad Girls

2021
×
★★★★
Edit this entry  
26
The Matrix Resurrections

The Matrix Resurrections

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Prime Evil

Prime Evil

1988
×
★★★★
Edit this entry  
25
Elf

Elf

2003
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
24
Treevenge

Treevenge

2008
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
24
Love Hard

Love Hard

2021
×
★★★½
Edit this entry  
23
The Brain

The Brain

1988
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Single All the Way

Single All the Way

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Grumpy Old Men

Grumpy Old Men

1993
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Holiday

The Holiday

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Cult of Chucky

Cult of Chucky

2017
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
21
Christmas on Earth

Christmas on Earth

1964
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Christmas Matchmakers

Christmas Matchmakers

2019
×
★★★½
Edit this entry  
20
A Christmas Dream

A Christmas Dream

1984
×
★★★½
Edit this entry  
19
Christmas In Palm Springs

Christmas In Palm Springs

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Deadline

Deadline

2009
×
★★½
Edit this entry  
17
Curse of Chucky

Curse of Chucky

2013
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
16
Benedetta

Benedetta

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Seed of Chucky

Seed of Chucky

2004
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
14
Ms. Velma's Most Incredibly Magnificent Christmas Week

Ms. Velma's Most Incredibly Magnificent Christmas Week

1976
×
★★½
Edit this entry  
13
Teach Me to Dance

Teach Me to Dance

1978
×
★★★½
Edit this entry  
12
A Cadaver Christmas

A Cadaver Christmas

2011
×
★★★
Edit this entry  
11
Bride of Chucky

Bride of Chucky

1998
×
★★★★
Edit this entry  
10
Child's Play 3

Child's Play 3

1991
×
★★★½
Edit this entry  
09
Audition

Audition

1999
×
★★★★½
Edit this entry  
09
Child's Play 2

Child's Play 2

1990
×
★★★★½
Edit this entry  
08
Child's Play

Child's Play

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Blood Moon

Blood Moon

2021
×
★★★½
Edit this entry  
06
France

France

2021
×
★★★½
Edit this entry  
04
A Castle for Christmas

A Castle for Christmas

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
West Side Story

West Side Story

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Prophecy: Uprising

The Prophecy: Uprising

2005
×
★★★½
Edit this entry  
01
Five Across the Eyes

Five Across the Eyes

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Being the Ricardos

Being the Ricardos

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Across the Hall

Across the Hall

2009
×
★★★
Edit this entry  
29
Oh Mercy

Oh Mercy

2019
×
★★★½
Edit this entry  
28
Glitter

Glitter

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Sweet November

Sweet November

2001
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
The House by the Cemetery

The House by the Cemetery

1981
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
26
Blood Rage

Blood Rage

1987
×
★★★★½
Edit this entry  
26
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Home Sweet Home

Home Sweet Home

1981
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Do or Diet

Do or Diet

1953
×
★★★★
Read the review Edit this entry