Sort by

#1 Bratz Fan has logged 51 entries for films during January 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Funny Pains

Funny Pains

×
★★★★
Edit this entry  
30
What's in the Basket?

What's in the Basket?

2011
×
★★★½
Edit this entry  
29
Waxwork II: Lost in Time

Waxwork II: Lost in Time

1992
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Belial's Dream

Belial's Dream

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
27
Slash of the Knife

Slash of the Knife

1976
×
★★★½
Edit this entry  
26
Brain Damage

Brain Damage

1988
×
★★★★★
Edit this entry  
25
Ouija Shark

Ouija Shark

2020
×
★★★
Edit this entry  
25
Unsettling Scenes

Unsettling Scenes

2020
×
Edit this entry  
25
The Gorilla Mystery

The Gorilla Mystery

1930
×
★★★★
Edit this entry  
25
The Chain Gang

The Chain Gang

1930
×
★★★★
Edit this entry  
25
The Shindig

The Shindig

1930
×
★★★
Edit this entry  
24
Early Frost

Early Frost

1982
×
★★★½
Edit this entry  
24
Kajillionaire

Kajillionaire

2020
×
★★★★
Edit this entry  
23
Justice League Dark

Justice League Dark

2017
×
★★★★
Edit this entry  
23
An Evening with Tim Heidecker

An Evening with Tim Heidecker

2020
×
Edit this entry  
23
Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

2021
×
★★★★
Edit this entry  
22
Slums of Beverly Hills

Slums of Beverly Hills

1998
×
★★★★
Edit this entry  
22
Dogfight

Dogfight

1991
×
★★★½
Edit this entry  
22
The Reflecting Skin

The Reflecting Skin

1990
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
21
Sin City

Sin City

2005
×
★★★★
Edit this entry  
20
Pete Davidson: Alive from New York

Pete Davidson: Alive from New York

2020
×
Edit this entry  
19
Animated Motion: Part 2

Animated Motion: Part 2

1977
×
★★★★
Edit this entry  
19
Ratz

Ratz

2000
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Red Post on Escher Street

Red Post on Escher Street

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
17
Ants

Ants

1977
×
★★★½
Edit this entry  
17
Animated Motion: Part 1

Animated Motion: Part 1

1976
×
★★★★
Edit this entry  
16
Castle Freak

Castle Freak

2020
×
★★★★
Edit this entry  
14
Fifty Shades of Grey

Fifty Shades of Grey

2015
×
★★★
Edit this entry  
13
The Babysitter: Killer Queen

The Babysitter: Killer Queen

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Fire Fighters

The Fire Fighters

1930
×
★★★★
Edit this entry  
12
The Cactus Kid

The Cactus Kid

1930
×
★★★½
Edit this entry  
12
The Dead Don't Die

The Dead Don't Die

2019
×
★★★★
Edit this entry  
11
Ministry: Tapes of Wrath

Ministry: Tapes of Wrath

2000
×
★★★
Edit this entry  
11
The Hill and the Hole

The Hill and the Hole

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Burnt Offerings

Burnt Offerings

1976
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Last Night

The Last Night

1983
×
★★★½
Edit this entry  
09
Janie

Janie

1970
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Graverobbers

Graverobbers

1988
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Bad

Bad

1987
×
★★★★½
Edit this entry  
07
Beth Stelling: Girl Daddy

Beth Stelling: Girl Daddy

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
07
Corona Zombies

Corona Zombies

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Justice League vs. Teen Titans

Justice League vs. Teen Titans

2016
×
★★★★
Edit this entry  
05
Possessor

Possessor

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Now, Voyager

Now, Voyager

1942
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Lights Fantastic

Lights Fantastic

1942
×
★★★½
Edit this entry  
04
5 for 4

5 for 4

1942
×
★★★½
Edit this entry  
04
Hen Hop

Hen Hop

1942
×
★★★★
Edit this entry  
04
Frolicking Fish

Frolicking Fish

1930
×
★★★
Edit this entry  
03
The Barnyard Concert

The Barnyard Concert

1930
×
★★★
Edit this entry  
02
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
★★★★
Edit this entry