• Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Voyeurs

    ★★★½

  • Kate

    ★★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★★★★

  • Copshop

    ★★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • The Alpinist

    ★½

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★★

  • The Card Counter

  • Vacation Friends

    ★★★

  • Candyman

    ★★★★★

  • The Protégé

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★★½

  • 6:45

  • Beckett

    ★★★★★

  • Free Guy

  • The Green Knight

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★

  • Old

  • Fear Street: 1666

    ★★★★★

  • Pig

    ★★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★

  • Lamb

    ★★

  • Stillwater

    ★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • The Forever Purge

    ★★

  • False Positive

    ★★★★

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Werewolves Within

    ★★★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★½

  • Infinite

  • In the Heights

    ★★½

  • Bo Burnham: Inside

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • F9

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Separation

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★★

  • We Broke Up

  • Wrath of Man

    ★★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★

  • Thunder Force

    ½

  • Voyagers

    ★★

  • Mortal Kombat

    ½

  • The Unholy

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★★

  • A Week Away

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Happily

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★★