Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
08
VHS 94

VHS 94

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Babysitter Must Die

Babysitter Must Die

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Zone 414

Zone 414

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Guilty

The Guilty

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Beckett

Beckett

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Don't Breathe 2

Don't Breathe 2

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
SAS: Red Notice

SAS: Red Notice

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Army of One

Army of One

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Assault on VA-33

Assault on VA-33

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Till Death

Till Death

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Rogue

Rogue

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Sweet Girl

Sweet Girl

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Lucky

Lucky

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Infinite

Infinite

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Entourage

Entourage

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Enhanced

Enhanced

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Hunted

Hunted

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Snake Eyes: G.I. Joe Origins

Snake Eyes: G.I. Joe Origins

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Prisoners of the Ghostland

Prisoners of the Ghostland

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
19
Pig

Pig

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Kate

Kate

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Cry Macho

Cry Macho

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Pig

Pig

2021
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
22
Reminiscence

Reminiscence

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
S.W.A.T.: Under Siege

S.W.A.T.: Under Siege

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Gunpowder Milkshake

Gunpowder Milkshake

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Jolt

Jolt

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
F9

F9

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Human Capital

Human Capital

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Werewolves Within

Werewolves Within

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Retreat

The Retreat

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Tomorrow War

The Tomorrow War

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Below Zero

Below Zero

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Occupation: Rainfall

Occupation: Rainfall

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
kid 90

kid 90

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Unhinged

Unhinged

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
12 Hour Shift

12 Hour Shift

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Hour of Lead

Hour of Lead

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
The Informer

The Informer

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Wrath of Man

Wrath of Man

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
The Block Island Sound

The Block Island Sound

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
The Interior

The Interior

2015
×
½
Read the review Edit this entry  
29
Greenland

Greenland

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Digging for Fire

Digging for Fire

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Columnist

The Columnist

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry