wrjte48 has logged 11 entries for films during January 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Pale Door

The Pale Door

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Synchronic

Synchronic

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
WTF!

WTF!

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
Go Don't Go

Go Don't Go

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Higher Power

Higher Power

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Outside the Wire

Outside the Wire

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Save Yourselves!

Save Yourselves!

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Possessor

Possessor

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Hunter Hunter

Hunter Hunter

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Tenet

Tenet

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Harpoon

Harpoon

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry