Wubbey has logged 10 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Punch-Drunk Love

Punch-Drunk Love

2002
×
★★★½
Edit this entry  
27
Magnolia

Magnolia

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Inherent Vice

Inherent Vice

2014
×
★★★★
Edit this entry  
14
Fractured

Fractured

2019
×
★★½
Edit this entry  
11
The Wedding Guest

The Wedding Guest

2018
×
★★★½
Edit this entry  
10
Mystic River

Mystic River

2003
×
★★★★
Edit this entry  
09
Layer Cake

Layer Cake

2004
×
★★★
Edit this entry  
07
Upstream Color

Upstream Color

2013
×
★★★
Edit this entry  
07
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★★
Edit this entry  
05
Enter the Void

Enter the Void

2009
×
★★★
Edit this entry