• Karen

  • Malignant

    ★★★★½

  • Reminiscence

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Infinite

    ★★

  • F9

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Coming 2 America

    ★★★½

  • Land

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Fuck Content

    ★★★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★

  • Mank

  • Mr. Bungle: The Night They Came Home

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Soul

    ★★½

  • Hubie Halloween

    ★½

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • Butcher

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★½

  • The New Mutants

    ★★

  • Tenet

    ★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

  • Project Power

    ★★★½

  • An American Pickle

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • Out

    ★★★★

  • Scoob!

  • Mulan

    ★★

  • Maggie Simpson in Playdate with Destiny

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★★½

  • Onward

    ★★½

  • Lamp Life

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Underwater

    ★½

  • Dolittle

    ★★

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • 6 Underground

    ★★

  • Black Christmas

    ½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★

  • Richard Jewell

    ★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★½

  • The Irishman

    ★★★½

  • Guns Akimbo

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • The Fanatic

    ★½

  • Marriage Story

    ★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★★½

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★½

  • Crawl

    ★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Child's Play

    ★★★½